Już teraz kup swoje wymarzone mieszkanie premium we Wrocławiu, Łodzi i Katowicach.

Najczęściej zadawane pytania

Kto powinien dokonywać napraw w wynajmowanym mieszkaniu?
Wszystkie uszkodzenia w mieszkaniu powinny być zgłaszane Zespołowi Obsługi Klienta, który zajmie się likwidacją uszkodzeń.
Czy mogę kupić mieszkanie od ResiCapital?
W naszej ofercie posiadamy mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu i Katowicach.
Jak są rozliczane media?
Za pierwszy okres rozliczeniowy wymagana jest zaliczka na media wpłacana wraz z kaucją rezerwacyjną w określonej dla danego mieszkania wysokości. W kolejnych okresach rozliczeniowych media rozliczane są zgodnie ze zużyciem.
Czy w ResiCapital mogę liczyć na dedykowanego opiekuna Klienta?
Jak najbradzej. Zespół obsługi klienta ResiCapital dba o wysoką jakość usługi i jest zawsze gotowy do pomocy.
Czy każdy może wynająć mieszkanie? Czy są jakieś ograniczenia?
Każda pełnoletnia osoba może wynająć mieszkanie w ResiCapital jeśli spełni odpowiednie wymagania z zakresu udokumentowania dochodów. W przypadku cudzoziemców, wymagane jest także przedstawienie dokumentów regulujący pobyt w kraju.
Na jaki okres podpisywana jest umowa najmu?
Długość umowy ustalana jest podczas rezerwacji mieszkania i zawiera się pomiędzy 6 a 24 miesiące.
Czy kaucję rezerwacyjną można rozłożyć na raty?
Niestety nie. Podczas rezerwacji mieszkania poprosimy Cię o wpłacenie kaucji w całości.
Czy ResiCapital pobiera prowizję?
Resi Capital jest włascicielem wszystkich mieszkań w ofercie, dlatego wynajmując tu mieszkanie nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo w wynajmie mieszkań. Brak ukrytych kosztów to jedna z największych zalet tego rozwiązania.
Czy razem z mieszkaniem wynajmuję komórkę lokatorską/miejsce parkingowe?
Jak najbardziej! Przy konfiguracji swojej oferty możesz wykupić komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe w stałej miesięcznej cenie. 
Czy są wprowadzone dodatkowe procedury w związku z COVID-19?
Tak, dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych najemców, dlatego podchodzimy z wielką starannością do sprzątania i dezynfekowania części wspólnych.
Czy mogę wprowadzać zmiany w mieszkaniu?
Wszystko zależy od tego o jaką zmianę chodzi. W tej kwestii najlepiej zwrócić się bezpośrednio do swojego Opiekuna Klienta i przedstawić swoją sprawę. Pamiętaj także, że po zakończonym najmie mieszkanie musi wrócić do pierwotnego stanu.
Czy zwierzęta domowe mogą przebywać w mieszkaniu?
Zdecydowanie tak! Jesteśmy otwarci na wszystkie zwierzęta domowe pod warunkiem zgłoszenia ich przed podpisaniem umowy.
Czy opłata eksploatacyjna wchodzi w skład miesięczny koszt najmu?
Tak. Na miesięczny koszt najmu składają się: czynsz podstawowy, opłata eksploatacyjna oraz koszt mediów. Wszystkie koszty miesięczne pojawiają sie w podsumowaniu konfiguracji najmu mieszkania koło formularza rezerwacyjnego na naszej stronie.
Czy w mieszkaniu dostępny jest internet?
Tak. ResiCapital zapewnia szeroką gammę udogodnień, w tym internet razem z siecią wi-fi w każdym wynajmowanym mieszkaniu.
Czym wyróżniają się mieszkania firmy Resi Capital wśród pozostałych deweloperów?
W naszej ofercie znajdziesz mieszkania premium we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i Krakowie. Wyróżnia je niezwykle wysoki standard, oraz umiejscowienie w kompleksach mixed-use, dzięki czemu mieszkańcy mają w pobliżu lokale usługowo-handlowe. Przy naszym budynku są także ogólnodostępne tereny zielone oraz wypoczynkowe. Wybierając Resi Capital zamieszkasz w doskonale zlokalizowanym i skomunikowanym miejscu. To wielofunkcyjna przestrzeń do pracy, życia i rekreacji. W Resi Capital współpracujemy z jedną z największych firm deweloperskich w Polsce – Cavatina, by zagwarantować Ci usługi na najwyższym poziomie!
Czy wszystkie mieszkania posiadają balkon/loggię lub taras?
Większość mieszkań posiada balkon/loggię lub taras.
Czy firma oferuje możliwość wykończenia zakupionego lokalu pod klucz?
Tak, mamy dwa rodzaje wykończenia wnętrz "Komfort" oraz "Premium" różnią się nieco stylistyką, użytymi materiałami oraz doborem wyposażenia, ale spełniają wszystkie funkcje potrzebne w codziennym życiu. Rodzaje wykończenia są takie same zarówno dla mieszkań pod wynajem jak i na sprzedaż.
Czy kupując mieszkanie mogę wykupić miejsce parkingowe?
Można wykupić pojedyncze miejsce parkingowe w cenie 70 000 zł lub miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami w cenie 85 000 zł.
Czy kupując mieszkanie mogę wykupić komórkę lokatorską?
W Resi Capital, można wykupić komórkę lokatorską w cenie 7000 zł za m2.
Jakie mieszkania ma w ofercie Resi Capital?
Mieszkania w Resi Capital są dostosowane do potrzeb jego mieszkańców, z tego względu dostępne są kawalerki, mieszkania 2-,3- i 4-pokojowe.
Czy w mieszkaniu jest klimatyzacja?
Tak, wybrane lokale posiadają klimatyzację.
Jak zarezerwować mieszkanie?
W Resi Capital możesz zarezerwować mieszkanie na dwa sposoby. Kontaktując się bezpośrednio z naszym Działem Sprzedaży. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj https://resicapital.pl/kontakt/. Drugi sposób to kliknięcie opcji "ZAPYTAJ O CENĘ" w tabeli mieszkań danej inwestycji przy odpowiednim lokalu który wybrałeś/wybrałaś. Po wypełnieniu krótkiego formularza, Twoja prośba o informację trafi bezpośrednio do biura które zajmuje się sprzedażą inwestycji. Przedstawiciel biura dokona rezerwacji i potwierdzi ją Tobie mailowo lub telefonicznie. Bez względu na formę rezerwacji, masz możliwość dokonania bezpłatnej rezerwacji max. 3 mieszkań na 7 dni.
Jak kupić mieszkanie?
Po upływie siedmiodniowej bezpłatnej rezerwacji skontaktuj się z Działem Sprzedaży i potwierdź swój wybór. Po ustaleniu wszystkich szczegółów zakupu przygotujemy dla Ciebie podsumowanie ustaleń i przekażemy zestaw dokumentów inwestycyjnych wraz z harmonogramem płatności. Następnie ustalimy termin podpisania umowy deweloperskiej w Kancelarii Notarialnej.
Czy można przesunąć ściany działowe lub połączyć dwa mieszkania?
Tak, jeśli zgłosicie Państwo chęć zmian na etapie, kiedy ścianki nie zostały jeszcze wykonane. Jeżeli zgłoszone będzie to w późniejszym etapie, w zależności od stopnia zaawansowania, przesunięcie może nie być możliwe, bądź naliczona zostanie dodatkowa opłata.