Pięknie zaprojektowane wnętrza Wykończenie mieszkania pod klucz


Wybierz pakiet wykończeniowy dopasowany do twoich potrzeb.

W Resi Capital wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i spełniamy marzenia o idealnych wnętrzach. Dlatego w ramach swojej oferty posiadamy pakiety wykończenia mieszkań "pod klucz". Są to zarówno gotowe pakiety wykończeniowe, jak i indywidualne projekty, dopasowane do Twojego stylu i potrzeb.

Styl Elegant

Styl Industrial

Styl Japandi

Dlaczego warto skorzystać z naszych dodatkowych usług?

Kompleksowe rozwiązania

Najbardziej oczywistą zaletą wyboru „pakietu pod klucz” jest zmniejszona ilość kłopotów związana z realizacją. To na naszej głowie jest wykończenie oraz nadzór. Dzięki temu możesz skupić się na rzeczach ważniejszych i przyjemniejszych jak np. wybór mebli do wymarzonego wnętrza!

Pakiety pod klucz pozwalają również na usprawnienie procesów budowlanych. Wybierając pakiet gotowy do przeprowadzki, możesz uniknąć współpracy z wieloma firmami i wykonawcami w celu wykończenia Twojego wnętrza.

Oszczędności

Oszczędzisz nie tylko czas (nie musisz szukać podwykonawców i ich kontrolować), ale także sporo pieniędzy z powodu nieplanowanych kosztów związanych z profesjonalizmem fachowców. Dodatkowo zaoszczędzisz na materiałach, ponieważ usługa objęta jest 8% VAT-em, zatem na samym podatku oszczędzasz 15%.

Wprowadzasz się do gotowego mieszkania

Nie musisz przejmować się sprzątaniem czy montażem mebli.
O wszystko zadbaliśmy! 

Apartament szyty na miarę - Resi Capital

Apartament szyty na miarę

Otwórz drzwi do nowego wymiaru elegancji


Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton