Szukaj mieszkania KATALOG MIESZKAŃ W BIELSKU-BIAŁEJ
Inwestycja
Budynek
Powierzchnia
m2
m2
Więcej
Mieszkanie nr C3.00.04
294 927.00 zł
263 043.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 294 927.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
1
26.57 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
1
26.57 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.07
324 564.00 zł
289 476.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 324 564.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
1
29.24 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
1
29.24 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr C2.00.02
331 870.00 zł
298 683.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 331 870.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
1
30.17 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
1
30.17 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.05
363 414.00 zł
324 126.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 363 414.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
1
32.74 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
1
32.74 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.09
400 140.00 zł
351 975.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 400 140.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
1
37.05 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
1
37.05 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.06
409 584.00 zł
367 080.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 409 584.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
2
38.64 m2
+2.82 m2
+2.82 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
2
38.64 m2
2.82 m2
Wolne
Mieszkanie nr C2.00.01
438 522.00 zł
393 015.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 438 522.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
2
41.37 m2
+2.69 m2
+2.69 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
2
41.37 m2
2.69 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.08
440 112.00 zł
394 440.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 440 112.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
2
41.52 m2
+2.93 m2
+2.93 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
2
41.52 m2
2.93 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.11
454 272.00 zł
414 960.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 454 272.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
2
43.68 m2
+33.02 m2
+33.02 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
2
43.68 m2
33.02 m2
Wolne
Mieszkanie nr C3.00.03
582 522.00 zł
542 545.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 582 522.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
3
57.11 m2
+34.10 m2
+34.10 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
3
57.11 m2
34.10 m2
Wolne
Mieszkanie nr C2.00.04
594 082.00 zł
558 790.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 594 082.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
Parter
3
58.82 m2
+34.35 m2
+34.35 m2
Apartamenty Reytana
Bielsko-Biała
0
3
58.82 m2
34.35 m2
Wolne
Mieszkanie nr C2.02.03
294 250.00 zł
11 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
1
26.75 m2
+2.55 m2
+2.55 m2
Mieszkanie nr C2.05.03
323 675.00 zł
12 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
5
1
26.75 m2
+2.55 m2
+2.55 m2
Mieszkanie nr F.B.06.151
356 330.00 zł
13 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
6
1
27.41 m2
+5.70 m2
+5.70 m2
Mieszkanie nr C3.03.04
323 388.00 zł
11 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
27.64 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.04.04
326 152.00 zł
11 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
4
1
27.64 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr F.B.06.148
381 550.00 zł
13 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
6
1
29.35 m2
+6.17 m2
+6.17 m2
Mieszkanie nr F.B.06.149
382 850.00 zł
13 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
6
1
29.45 m2
+6.19 m2
+6.19 m2
Mieszkanie nr C3.01.07
335 497.00 zł
11 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
29.69 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.01.18
340 921.00 zł
11 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
30.17 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.02.07
349 140.00 zł
11 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
1
30.36 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.03.07
355 680.00 zł
11 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
30.40 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.05.07
361 760.00 zł
11 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
5
1
30.40 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.02.18
355 465.00 zł
11 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
1
30.91 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.03.18
355 465.00 zł
11 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
30.91 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.04.18
367 829.00 zł
11 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
4
1
30.91 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.05.18
367 829.00 zł
11 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
5
1
30.91 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr F.B.06.152
416 130.00 zł
13 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
6
1
32.01 m2
+8.81 m2
+8.81 m2
Mieszkanie nr C3.01.05
371 996.00 zł
11 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
32.92 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.03.05
389 142.00 zł
11 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
33.26 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C3.04.05
395 794.00 zł
11 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
4
1
33.26 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Mieszkanie nr C2.01.12
371 406.00 zł
11 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
33.46 m2
+3.06 m2
+3.06 m2
Mieszkanie nr E.01.01
424 125.00 zł
12 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
E
1
1
33.93 m2
+2.07 m2
+2.07 m2
Mieszkanie nr F.B.00.26
364 416.00 zł
10 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
Parter
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.01.48
371 424.00 zł
10 600 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
1
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.02.70
381 936.00 zł
10 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
2
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.03.92
399 456.00 zł
11 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
3
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.04.114
413 472.00 zł
11 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
4
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.05.134
438 000.00 zł
12 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
5
1
35.04 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr C2.01.21
384 879.00 zł
10 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
35.31 m2
+3.43 m2
+3.43 m2
Mieszkanie nr F.B.00.21
367 952.00 zł
10 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
Parter
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.01.43
375 028.00 zł
10 600 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
1
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.02.65
385 642.00 zł
10 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
2
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.03.87
403 332.00 zł
11 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
3
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.04.109
417 484.00 zł
11 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
4
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr F.B.05.129
442 250.00 zł
12 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
F/B
5
1
35.38 m2
+3.00 m2
+3.00 m2
Mieszkanie nr C3.01.12
387 059.00 zł
10 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
35.51 m2
+2.20 m2
+2.20 m2
Mieszkanie nr E.01.08
456 448.00 zł
12 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
E
1
2
35.66 m2
+2.15 m2
+2.15 m2
Mieszkanie nr E.01.11
456 448.00 zł
12 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
E
1
2
35.66 m2
+2.10 m2
+2.10 m2
Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 530 573 612
Interesuje Cię zakup mieszkania w Bielsku-Białej?
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy, który przedłoży najlepszą ofertę. Wypełniając formularz możesz również otrzymać w pierwszej kolejności informacje o uruchomieniu sprzedaży nowych inwestycji.