Szukaj mieszkania KATALOG MIESZKAŃ W ŁODZI
Inwestycja
Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Powierzchnia
m2
m2
Więcej
Mieszkanie nr 5.19
307 377.00 zł
286 713.00 zł
11 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 307 377.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
5
1
25.83 m2
+8.58 m2
+8.58 m2
Wima Apartments
Łódź
5
1
25.83 m2
8.58 m2
Wolne
Mieszkanie nr 6.07
313 511.00 zł
292 783.00 zł
11 300 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 313 511.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
6
1
25.91 m2
+8.34 m2
+8.34 m2
Wima Apartments
Łódź
6
1
25.91 m2
8.34 m2
Wolne
Mieszkanie nr 3.50
304 520.00 zł
283 336.00 zł
10 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 304 520.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
26.48 m2
+5.50 m2
+5.50 m2
Wima Apartments
Łódź
3
1
26.48 m2
5.50 m2
Wolne
Mieszkanie nr I.3.17
345 075.00 zł
310 300.00 zł
11 600 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 345 075.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
1
1
26.75 m2
+2.94 m2
+2.94 m2
Tuwima Apartments
Łódź
1
1
26.75 m2
2.94 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.15
346 368.00 zł
271 700.00 zł
10 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 346 368.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
2
1
27.17 m2
Wima Apartments
Łódź
2
1
27.17 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.16
357 336.00 zł
297 780.00 zł
10 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 357 336.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
2
1
28.36 m2
+2.36 m2
+2.36 m2
Wima Apartments
Łódź
2
1
28.36 m2
2.36 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.17
362 880.00 zł
317 520.00 zł
11 021 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 362 880.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
2
1
28.81 m2
Wima Apartments
Łódź
2
1
28.81 m2
-0.01 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.01.72
338 598.00 zł
315 446.00 zł
10 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 338 598.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
1
28.94 m2
+5.87 m2
+5.87 m2
Tuwima Residence
Łódź
1
1
28.94 m2
5.87 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.83
344 386.00 zł
318 340.00 zł
11 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 344 386.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
1
28.94 m2
+5.87 m2
+5.87 m2
Tuwima Residence
Łódź
2
1
28.94 m2
5.87 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.21
366 336.00 zł
290 400.00 zł
10 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 366 336.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
2
1
29.04 m2
Wima Apartments
Łódź
2
1
29.04 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.2.73
435 778.00 zł
384 992.00 zł
10 513 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 435 778.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
2
36.62 m2
+12.70 m2
+12.70 m2
Wima Apartments A
Łódź
2
2
36.62 m2
12.70 m2
Wolne
Mieszkanie nr I.3.13
451 088.00 zł
398 772.00 zł
10 600 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 451 088.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
1
2
37.62 m2
+7.86 m2
+7.86 m2
Tuwima Apartments
Łódź
1
2
37.62 m2
7.86 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.00.13
518 535.00 zł
373 230.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 518 535.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
Parter
2
37.70 m2
+10.63 m2
+10.63 m2
Wima Apartments
Łódź
0
2
37.70 m2
10.63 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.00.05
503 125.00 zł
375 903.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 503 125.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
Parter
2
37.97 m2
+10.79 m2
+10.79 m2
Wima Apartments
Łódź
0
2
37.97 m2
10.79 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.00.15
471 540.00 zł
382 239.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 471 540.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
Parter
2
38.61 m2
+10.08 m2
+10.08 m2
Wima Apartments
Łódź
0
2
38.61 m2
10.08 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.12
450 455.00 zł
411 285.00 zł
10 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 450 455.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
2
39.17 m2
+10.95 m2
+10.95 m2
Wima Apartments
Łódź
2
2
39.17 m2
10.95 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.01
468 724.00 zł
388 278.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 468 724.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
2
2
39.22 m2
Wima Apartments
Łódź
2
2
39.22 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.23
451 145.00 zł
411 915.00 zł
10 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 451 145.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
2
39.23 m2
+10.95 m2
+10.95 m2
Wima Apartments
Łódź
2
2
39.23 m2
10.95 m2
Wolne
Mieszkanie nr I.4.3
438 228.00 zł
398 748.00 zł
10 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 438 228.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
2
2
39.48 m2
+2.43 m2
+2.43 m2
Tuwima Apartments
Łódź
2
2
39.48 m2
2.43 m2
Wolne
Mieszkanie nr C.02.134
452 808.00 zł
417 060.00 zł
10 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 452 808.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
2
39.72 m2
+7.14 m2
+7.14 m2
Tuwima Residence
Łódź
2
2
39.72 m2
7.14 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.00.28
488 128.00 zł
394 911.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 488 128.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
Parter
2
39.89 m2
+10.20 m2
+10.20 m2
Wima Apartments
Łódź
0
2
39.89 m2
10.20 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.02.84
462 156.00 zł
437 832.00 zł
10 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 462 156.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
2
40.54 m2
+8.24 m2
+8.24 m2
Tuwima Residence
Łódź
2
2
40.54 m2
8.24 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.1.34
478 608.00 zł
438 048.00 zł
10 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 478 608.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
2
40.56 m2
+5.02 m2
+5.02 m2
Wima Apartments A
Łódź
1
2
40.56 m2
5.02 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.1.39
465 462.00 zł
445 047.00 zł
10 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 465 462.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
2
40.83 m2
+2.49 m2
+2.49 m2
Wima Apartments A
Łódź
1
2
40.83 m2
2.49 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.00.29
485 112.00 zł
404 910.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 485 112.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B
Parter
2
40.90 m2
+10.64 m2
+10.64 m2
Wima Apartments
Łódź
0
2
40.90 m2
10.64 m2
Wolne
Mieszkanie nr III.4.3
498 641.00 zł
445 068.00 zł
10 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 498 641.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 1)
2
2
41.21 m2
+4.47 m2
+4.47 m2
Tuwima Apartments
Łódź
2
2
41.21 m2
4.47 m2
Wolne
Mieszkanie nr II.2.19
483 561.00 zł
409 167.00 zł
9 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 483 561.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
Parter
2
41.33 m2
+3.75 m2
+3.75 m2
Tuwima Apartments
Łódź
0
2
41.33 m2
3.75 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.03.25
494 276.00 zł
472 971.00 zł
11 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 494 276.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
3
2
42.61 m2
+4.36 m2
+4.36 m2
Tuwima Residence
Łódź
3
2
42.61 m2
4.36 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.51
511 784.23 zł
430 255.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 511 784.23 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
2
45.29 m2
+2.33 m2
+2.33 m2
Wima Apartments
Łódź
2
2
45.29 m2
2.33 m2
Wolne
Mieszkanie nr III.6.11
558 666.00 zł
431 490.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 558 666.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 1)
4
2
45.42 m2
Tuwima Apartments
Łódź
4
2
45.42 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.0.06
543 949.00 zł
507 381.00 zł
11 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 543 949.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
Parter
2
45.71 m2
Wima Apartments A
Łódź
0
2
45.71 m2
Wolne
Mieszkanie nr C.03.140
544 782.00 zł
503 580.00 zł
11 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 544 782.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
3
2
45.78 m2
+9.80 m2
+9.80 m2
Tuwima Residence
Łódź
3
2
45.78 m2
9.80 m2
Wolne
Mieszkanie nr II.3.22
531 924.00 zł
475 932.00 zł
10 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 531 924.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
1
2
46.66 m2
+4.37 m2
+4.37 m2
Tuwima Apartments
Łódź
1
2
46.66 m2
4.37 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.0.21
546 940.00 zł
485 112.00 zł
10 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 546 940.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
Parter
2
47.56 m2
+27.81 m2
+27.81 m2
Wima Apartments A
Łódź
0
2
47.56 m2
27.81 m2
Wolne
Mieszkanie nr 3.35
589 908.00 zł
508 376.00 zł
10 600 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 589 908.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
3
47.96 m2
+13.25 m2
+13.25 m2
Wima Apartments
Łódź
3
3
47.96 m2
13.25 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.45
547 334.96 zł
460 180.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 547 334.96 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
2
2
48.44 m2
+2.40 m2
+2.40 m2
Wima Apartments
Łódź
2
2
48.44 m2
2.40 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr A.1.26
530 394.00 zł
544 992.00 zł
11 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 530 394.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
2
48.66 m2
+3.74 m2
+3.74 m2
Wima Apartments A
Łódź
1
2
48.66 m2
3.74 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.0.29
549 783.00 zł
544 830.00 zł
11 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549 783.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
Parter
2
49.53 m2
+26.66 m2
+26.66 m2
Wima Apartments A
Łódź
0
2
49.53 m2
26.66 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.03.19
620 730.00 zł
564 300.00 zł
10 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 620 730.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
3
3
56.43 m2
+6.67 m2
+6.67 m2
Tuwima Residence
Łódź
3
3
56.43 m2
6.67 m2
Wolne
Mieszkanie nr II.5.2
607 011.00 zł
550 281.00 zł
9 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 607 011.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
3
3
56.73 m2
+3.65 m2
+3.65 m2
Tuwima Apartments
Łódź
3
3
56.73 m2
3.65 m2
Wolne
Mieszkanie nr II.3.1
653 775.00 zł
574 185.00 zł
10 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 653 775.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 2)
1
3
56.85 m2
+3.67 m2
+3.67 m2
Tuwima Apartments
Łódź
1
3
56.85 m2
3.67 m2
Wolne
Mieszkanie nr III.3.12
681 605.00 zł
563 065.00 zł
9 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 681 605.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
B (etap 1)
1
3
59.27 m2
Tuwima Apartments
Łódź
1
3
59.27 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.2.78
827 882.00 zł
752 620.00 zł
11 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 827 882.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
3
68.42 m2
+22.51 m2
+22.51 m2
Wima Apartments A
Łódź
2
3
68.42 m2
22.51 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.01.09
726 462.00 zł
665 190.00 zł
9 065 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 726 462.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
4
73.38 m2
+9.44 m2
+9.44 m2
Tuwima Residence
Łódź
1
4
73.38 m2
9.44 m2
Wolne
Mieszkanie nr A.3.55
338 082.00 zł
13 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
3
1
25.23 m2
+4.47 m2
+4.47 m2
Mieszkanie nr A.2.36
341 145.00 zł
13 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
1
25.27 m2
+2.48 m2
+2.48 m2
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy, który przedłoży najlepszą ofertę. Wypełniając formularz możesz również otrzymać w pierwszej kolejności informacje o uruchomieniu sprzedaży nowych inwestycji.