Szukaj mieszkania KATALOG MIESZKAŃ W KATOWICACH
Inwestycja
Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Powierzchnia
m2
m2
Więcej
Mieszkanie nr A4.6.09
379 431.00 zł
360 594.00 zł
13 400 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 431.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
26.91 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
6
1
26.91 m2
3.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.05
440 776.00 zł
421 330.00 zł
13 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 408 366.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
32.41 m2
+5.59 m2
+5.59 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
1
32.41 m2
5.59 m2
Wolne
Mieszkanie nr A1.2.10
507 756.00 zł
484 500.00 zł
12 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 507 756.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
2
38.76 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
2
2
38.76 m2
3.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.10
547 020.00 zł
522 708.00 zł
12 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 547 020.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
2
40.52 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
2
40.52 m2
3.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.02
575 811.00 zł
542 187.00 zł
12 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 575 811.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
2
42.03 m2
+8.05 m2
+8.05 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
2
42.03 m2
8.05 m2
Wolne
Mieszkanie nr A3.1.07
689 356.00 zł
662 216.00 zł
12 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 651 360.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
1
3
54.28 m2
+44.09 m2
+44.09 m2
Belg Apartamenty
Katowice
1
3
54.28 m2
44.09 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr A3.6.03
374 496.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
26.56 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.5.09
374 049.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
26.91 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.7.06
389 790.00 zł
14 200 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
7
1
27.45 m2
+6.52 m2
+6.52 m2
Mieszkanie nr A3.8.09
395 280.00 zł
14 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
8
1
27.45 m2
+7.25 m2
+7.25 m2
Mieszkanie nr A1.8.03
395 424.00 zł
14 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
8
1
27.46 m2
+6.52 m2
+6.52 m2
Mieszkanie nr A1.5.11
381 972.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.6.11
387 468.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.7.11
392 964.00 zł
14 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
7
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.4.06
377 983.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
27.59 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.4.07
378 257.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
27.61 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.5.05
383 779.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
27.61 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.6.05
389 301.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
27.61 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.5.06
383 918.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
27.62 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.6.06
389 442.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
27.62 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.2.12
372 533.00 zł
13 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
1
28.01 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.4.12
383 737.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
28.01 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.2.03
372 666.00 zł
13 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
1
28.02 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.5.03
389 478.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
28.02 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.6.03
395 082.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
28.02 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A3.7.11
399 872.00 zł
14 200 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
7
1
28.16 m2
+6.67 m2
+6.67 m2
Mieszkanie nr A3.8.11
405 504.00 zł
14 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
8
1
28.16 m2
+6.67 m2
+6.67 m2
Mieszkanie nr A3.4.04
386 066.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
28.18 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.4.08
387 984.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
28.32 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.5.08
393 648.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
28.32 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.6.08
399 312.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
28.32 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.1.01
371 123.00 zł
13 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
1
1
28.33 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.6.01
402 414.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
28.54 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.6.02
432 729.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
30.69 m2
+6.76 m2
+6.76 m2
Mieszkanie nr A1.1.06
398 997.00 zł
12 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
1
1
30.93 m2
+1.88 m2
+1.88 m2
Mieszkanie nr A1.2.06
405 707.00 zł
13 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
1
30.97 m2
+1.88 m2
+1.88 m2
Mieszkanie nr A3.5.09
420 660.00 zł
13 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
31.16 m2
+2.74 m2
+2.74 m2
Mieszkanie nr A3.6.09
426 892.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
31.16 m2
+2.74 m2
+2.74 m2
Mieszkanie nr A1.1.01
405 210.00 zł
13 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
1
1
31.17 m2
+15.34 m2
+15.34 m2
Mieszkanie nr A1.5.06
427 166.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
31.18 m2
+1.96 m2
+1.96 m2
Mieszkanie nr A1.6.06
433 402.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
31.18 m2
+1.96 m2
+1.96 m2
Mieszkanie nr A1.2.01
412 104.00 zł
13 200 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
1
31.22 m2
+5.00 m2
+5.00 m2
Mieszkanie nr A1.3.01
420 090.00 zł
13 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
3
1
31.35 m2
+5.00 m2
+5.00 m2
Mieszkanie nr A1.4.01
426 360.00 zł
13 600 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
31.35 m2
+5.00 m2
+5.00 m2
Mieszkanie nr A1.5.01
432 630.00 zł
13 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
31.35 m2
+5.00 m2
+5.00 m2
Mieszkanie nr A1.6.01
438 900.00 zł
14 000 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
31.35 m2
+5.00 m2
+5.00 m2
Mieszkanie nr A3.3.11
423 206.00 zł
13 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
3
1
31.82 m2
+2.10 m2
+2.10 m2
Mieszkanie nr A3.4.11
432 135.00 zł
13 500 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
32.01 m2
+2.10 m2
+2.10 m2
Mieszkanie nr A3.5.11
438 537.00 zł
13 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
32.01 m2
+2.22 m2
+2.22 m2
Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 530 573 612
Interesuje Cię zakup mieszkania w Katowicach?
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy, który przedłoży najlepszą ofertę. Wypełniając formularz możesz również otrzymać w pierwszej kolejności informacje o uruchomieniu sprzedaży nowych inwestycji.