Dzień otwarty inwestycji mieszkaniowych Resi Capital S.A. we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach

Dzień otwarty inwestycji mieszkaniowych Resi Capital S.A. we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Katowicach


Już 25 maja w godzinach 10:00-17:00, doradcy Resi Capital będą czekać na odwiedzających w biurach sprzedaży zlokalizowanych na terenach poszczególnych inwestycji:

 • Quorum Apartments (ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu, Lobby Quorum Apartments).
 • Ocean Apartments (Ocean Office Park, ul. Pana Tadeusza 2, Budynek B).
 • WIMA Widzewska Manufaktura (al. Piłsudskiego 133 w Łodzi).
 • Tuwima Apartments (ul. Tuwima 88/90, wjazd od Tramwajowej w Łodzi).
 • Global Apartments (ul. Zabrska 19, 14. piętro, Katowice) – tu także będzie można dowiedzieć się więcej o inwestycji BELG Apartamenty.

W Katowicach będzie można zobaczyć gotowe mieszkania, a we Wrocławiu także już w pełni wyposażone. W ramach promocji dla osób, które tego dnia zdecydują się na podpisanie umowy rezerwacyjnej, deweloper przygotował specjalne oferty:

 • Quorum Apartments – możliwość zakupu garażu z rabatem 50%,
 • Ocean Apartments – przy zakupie mieszkania, drugi garaż gratis,
 • WIMA Widzewska Manufaktura B i C – komórka lokatorska z rabatem 50%,
 • Tuwima Apartments – wygodny harmonogram wpłat 20/80,
 • Global Apartments – mieszkania z rabatem do 1500 zł/mkw.
 • BELG Apartamenty – przy zakupie mieszkania, komórka lokatorska gratis,

Szczegóły promocji dostępne są na stronie www.resicapital.pl w Regulaminie akcji.


Quorum - Spektakularne mieszkania nad Odrą

Stanowiący część multifunkcyjnego kompleksu Quorum, Quorum Apartments to unikatowy projekt mieszkaniowy, który powstaje w ścisłym centrum Wrocławia. Do dyspozycji klientów zostanie oddanych tam 341 dobrze doświetlonych mieszkań o wysokim standardzie i metrażach w zakresie od 28 do 78 mkw., znajdujących się w 23-piętrowym budynku. Do największych atutów tej inwestycji należą funkcjonalne części wspólne, w tym recepcja rodem z 5-gwiazdkowych hoteli, czy tworzone w bezpośrednim sąsiedztwie bulwary nad rzeką. Z perspektywy przyszłych mieszkańców istotna jest również jej lokalizacja.

Quorum Apartments powstają przy ulicy Sikorskiego w samym centrum Wrocławia. Oferują tym samym możliwość łatwego dostępu do Starego Miasta oraz skorzystania z rozwiniętej oferty handlowej, usługowej czy gastronomicznej.

W ramach tej inwestycji dla klientów została przygotowana specjalna oferta umożliwiająca zakupu w pełni wykończonego mieszkania zaaranżowanego przez doświadczonych architektów.


Ocean na Zabłociu

W Krakowie w ramach Dnia Otwartego Resi Capital zaprasza do Ocean Apartments. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Zabłocie, słynącej z bogatej oferty handlowo-usługowej oraz kulturalnej. W ramach dwóch 7-piętrowych budynków powstało tam 120 mieszkań o wysokim standardzie w metrażach od 25 do 64 mkw. Projekt stanowi część kompleksu mixed-use Ocean Office Park, znajdującego się u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej.

Wyróżnikami tej inwestycji, poza wysokimi, dobrze doświetlonymi apartamentami o wysokim standardzie, są także jej części wspólne oraz tereny zieleni, które wpłyną na wysoki poziom komfortu przyszłych użytkowników. Zlokalizowane zostaną tam również sklepy, punkty gastronomiczne, placówka medyczna czy przedszkole.


Global i Belg Apartamenty

W Global Apartments mieszkania są zlokalizowane w spektakularnej, 26-piętrowej wieży z 663 apartamentami wyróżniającymi się wysokim standardem. Jednym z atutów tego projektu jest przeszklona elewacja, która nadaje bryle wizualnej lekkości i wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne. To rozwiązanie korzystnie wpływa także na dostęp naturalnego światła do wnętrz, a przyszłym mieszkańcom pozwoli na niezakłócone podziwianie panoramy Katowic.

W Global Office Parku, którego częścią jest budynek Global Apartments, w trakcie Dnia Otwartego odwiedzający będą mogli porozmawiać nie tylko o proponowanych tu mieszkaniach, ale także pozostałych katowickich inwestycjach Cavatina Group – BELG Apartamenty, oraz najnowszej, Katowicka Residence.


Łódź (WIMA Widzewska Manufaktura, Tuwima Apartments)

Dzień Otwarty w Łodzi odbędzie się zarówno w Biurze Sprzedaży Tuwima Apartments, jak i WIMA Widzewska Manufaktura z portfolio Cavatina Holding.

Tuwima Apartments, projekt realizowany przez Resi Capital, powstaje natomiast na terenie Nowego Centrum Łodzi – 100-hektarowego obszaru, przechodzącego obecnie metamorfozę, której celem jest poprawa jakości życia mieszkańców, usprawnienie infrastruktury i wdrożenie licznych innowacji, prowadzących do rozwoju całego miasta. W ramach inwestycji powstanie tam ponad 600 lokali o najwyższym standardzie i metrażach od 25 do 80 mkw. Na jej terenie zostaną otworzone również punkty usługowo-handlowe i uzupełnią ją otwarte tereny zieleni. 

WIMA Widzewska Manufaktura należy do najbardziej unikatowych w kraju projektów rewitalizacji pofabrycznych obiektów. Docelowo dostarczy na łódzki rynek pierwotny 750 wyjątkowych apartamentów o loftowym, industrialnym charakterze i metrażach w zakresie 25-78 mkw. Znajdą się tam także liczne punkty usługowo-handlowe i gastronomiczne oraz tereny zieleni, w tym park o powierzchni 9 tys. mkw. Tym samym WIMA wpisze się w ideę miasta 15-minutowego, a dzięki jedynej w swoim rodzaju architekturze i walorom funkcjonalnym z pewnością stanie się jedną z urbanistycznych wizytówek miasta. Kompleks będzie też idealnym miejscem dla kameralnych wydarzeń kulturalnych, koncertów plenerowych i spotkań lokalnej społeczności.

Ulubione ()
System CRM dla deweloperów OneButton