Szukaj mieszkania KATALOG MIESZKAŃ W KATOWICACH
Inwestycja
Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Budynek
Powierzchnia
m2
m2
Więcej
Mieszkanie nr A4.6.09
379 431.00 zł
360 594.00 zł
13 400 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 379 431.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
26.91 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
6
1
26.91 m2
3.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr D.03.05
343 680.00 zł
315 040.00 zł
11 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 343 680.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
D
3
1
28.64 m2
+4.56 m2
+4.56 m2
Osiedle Jankego
Katowice
3
1
28.64 m2
4.56 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.03.14
372 582.00 zł
345 969.00 zł
11 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 372 582.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
3
1
29.57 m2
+5.54 m2
+5.54 m2
Katowicka Residence
Katowice
3
1
29.57 m2
5.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr A1.0.07
368 928.00 zł
362 880.00 zł
12 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 356 832.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
Parter
1
30.24 m2
+8.91 m2
+8.91 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
0
1
30.24 m2
8.91 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.08
413 028.00 zł
400 512.00 zł
12 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 413 028.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
4
1
31.29 m2
+3.78 m2
+3.78 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
4
1
31.29 m2
3.78 m2
Wolne
Mieszkanie nr D.02.14
372 644.00 zł
341 064.00 zł
10 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 372 644.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
D
2
1
31.58 m2
+4.68 m2
+4.68 m2
Osiedle Jankego
Katowice
2
1
31.58 m2
4.68 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.05
440 776.00 zł
421 330.00 zł
13 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 408 366.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
1
32.41 m2
+5.59 m2
+5.59 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
1
32.41 m2
5.59 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.06.08
470 281.00 zł
433 251.00 zł
11 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 470 281.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
6
1
37.03 m2
+2.14 m2
+2.14 m2
Katowicka Residence
Katowice
6
1
37.03 m2
2.14 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr A1.3.03
478 203.00 zł
463 375.00 zł
12 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 478 203.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
3
2
37.07 m2
+4.84 m2
+4.84 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
3
2
37.07 m2
4.84 m2
Wolne
Mieszkanie nr A1.2.10
507 756.00 zł
484 500.00 zł
12 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 507 756.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
2
2
38.76 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
2
2
38.76 m2
3.54 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr A1.1.09
497 375.00 zł
485 438.00 zł
12 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 481 459.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
2
39.79 m2
+4.84 m2
+4.84 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
1
2
39.79 m2
4.84 m2
Wolne
Mieszkanie nr D.03.04
471 393.00 zł
431 103.00 zł
10 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 471 393.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
D
3
2
40.29 m2
+3.29 m2
+3.29 m2
Osiedle Jankego
Katowice
3
2
40.29 m2
3.29 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.10
547 020.00 zł
522 708.00 zł
12 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 547 020.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
2
40.52 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
2
40.52 m2
3.54 m2
Wolne
Mieszkanie nr C.03.02
474 552.00 zł
433 992.00 zł
10 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 474 552.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
2
40.56 m2
+3.31 m2
+3.31 m2
Osiedle Jankego
Katowice
3
2
40.56 m2
3.31 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.03.19
517 482.00 zł
476 412.00 zł
11 600 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 517 482.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
3
2
41.07 m2
+2.69 m2
+2.69 m2
Katowicka Residence
Katowice
3
2
41.07 m2
2.69 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.4.02
575 811.00 zł
542 187.00 zł
12 900 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 575 811.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
4
2
42.03 m2
+8.05 m2
+8.05 m2
Belg Apartamenty
Katowice
4
2
42.03 m2
8.05 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.2.15
552 132.00 zł
530 222.00 zł
12 100 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 534 604.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
2
2
43.82 m2
+4.84 m2
+4.84 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
2
2
43.82 m2
4.84 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.26.28
740 558.00 zł
560 896.00 zł
12 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 740 558.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
25
2
43.82 m2
Global Apartments
Katowice
25
2
43.82 m2
Wolne
Mieszkanie nr 2.04.15
596 484.00 zł
549 144.00 zł
11 600 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 596 484.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
4
2
47.34 m2
+8.88 m2
+8.88 m2
Katowicka Residence
Katowice
4
2
47.34 m2
8.88 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.5.02
679 098.00 zł
639 730.00 zł
13 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 679 098.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
5
3
49.21 m2
+4.84 m2
+4.84 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
5
3
49.21 m2
4.84 m2
Wolne
Mieszkanie nr B.22.26
790 655.00 zł
622 322.00 zł
12 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 637 625.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
21
2
51.01 m2
Global Apartments
Katowice
21
2
51.01 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.1.04
691 210.00 zł
659 308.00 zł
12 400 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 691 210.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
1
3
53.17 m2
+5.47 m2
+5.47 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
1
3
53.17 m2
5.47 m2
Wolne
Mieszkanie nr A3.1.07
689 356.00 zł
662 216.00 zł
12 200 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 651 360.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
1
3
54.28 m2
+44.09 m2
+44.09 m2
Belg Apartamenty
Katowice
1
3
54.28 m2
44.09 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr C.06.07
809 498.00 zł
733 010.00 zł
11 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 809 498.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
6
3
63.74 m2
+14.94 m2
+14.94 m2
Osiedle Jankego
Katowice
6
3
63.74 m2
14.94 m2
Rezerwacja
Mieszkanie nr 1.03.04
759 812.00 zł
726 192.00 zł
10 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 719 468.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
3
4
67.24 m2
+8.83 m2
+8.83 m2
Katowicka Residence
Katowice
3
4
67.24 m2
8.83 m2
Wolne
Mieszkanie nr D.01.10
848 000.00 zł
780 160.00 zł
11 500 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 848 000.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
D
1
4
67.84 m2
+46.80 m2
+46.80 m2
Osiedle Jankego
Katowice
1
4
67.84 m2
46.80 m2
Wolne
Mieszkanie nr C.04.09
980 577.00 zł
896 767.00 zł
10 700 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 980 577.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
4
4
83.81 m2
+7.26 m2
+7.26 m2
Osiedle Jankego
Katowice
4
4
83.81 m2
7.26 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.6.03
1 349 656.00 zł
1 226 960.00 zł
14 000 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 156 848.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
6
4
87.64 m2
+16.78 m2
+16.78 m2
Apartamenty Grundmanna
Katowice
6
4
87.64 m2
16.78 m2
Wolne
Mieszkanie nr 1.13.07
1 287 282.00 zł
1 128 576.00 zł
12 800 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 287 282.00 zł
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
1
13
4
88.17 m2
+8.67 m2
+8.67 m2
Katowicka Residence
Katowice
13
4
88.17 m2
8.67 m2
Wolne
Mieszkanie nr A2.5.07
344 648.00 zł
13 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
5
1
25.72 m2
+4.08 m2
+4.08 m2
Mieszkanie nr A2.7.06
354 936.00 zł
13 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
7
1
25.72 m2
+4.08 m2
+4.08 m2
Mieszkanie nr C.01.07
295 156.00 zł
11 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
1
1
26.12 m2
+3.33 m2
+3.33 m2
Mieszkanie nr C.03.07
305 604.00 zł
11 700 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
C
3
1
26.12 m2
+3.33 m2
+3.33 m2
Mieszkanie nr A3.6.03
374 496.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
26.56 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A4.5.09
374 049.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
26.91 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A2.4.10
357 984.00 zł
13 200 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
4
1
27.12 m2
+3.78 m2
+3.78 m2
Mieszkanie nr A2.6.09
368 832.00 zł
13 600 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
6
1
27.12 m2
+3.78 m2
+3.78 m2
Mieszkanie nr A2.7.09
374 256.00 zł
13 800 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
A
7
1
27.12 m2
+3.78 m2
+3.78 m2
Mieszkanie nr A1.7.06
389 790.00 zł
14 200 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
7
1
27.45 m2
+6.52 m2
+6.52 m2
Mieszkanie nr A3.8.09
395 280.00 zł
14 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
8
1
27.45 m2
+7.25 m2
+7.25 m2
Mieszkanie nr A1.8.03
395 424.00 zł
14 400 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
8
1
27.46 m2
+6.52 m2
+6.52 m2
Mieszkanie nr A1.5.11
381 972.00 zł
13 900 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
5
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.6.11
387 468.00 zł
14 100 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
6
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Mieszkanie nr A1.7.11
392 964.00 zł
14 300 zł/m2
Budynek:
Piętro:
Pokoje:
Pow:
2
7
1
27.48 m2
+3.54 m2
+3.54 m2
Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń +48 530 573 612
Interesuje Cię zakup mieszkania w Katowicach?
Skorzystaj z pomocy naszego doradcy, który przedłoży najlepszą ofertę. Wypełniając formularz możesz również otrzymać w pierwszej kolejności informacje o uruchomieniu sprzedaży nowych inwestycji.